мото та автозапчастини з Польщі мото та автозапчастини з Польщі Трекінг Вхід
1% від всіх замовлень буде перераховано на потреби ЗСУ

Відстежити замовлення

Номер телефону:
Номер вашого замовлення:

Даний сервіс допоможе дізнатися, статус Вашого замовлення.

Відстежити посилку — просто. Досить в форму зліва ввести свій номер телефону і номер замовлення, який вказаний в листі підтвердження.

Система товарообігу нашого сайту видасть статус Вашого замовлення. Також, коли посилка буде відправлена по Україні — Ви зможете відстежити її знаходження на офіційних сайтах транспортних компаній по додатковому трек-номеру.

Статуси відстеження посилок на нашому сайті

Статус замовлення — це поточний його стан. Статуси можуть бути:

  1. ЗАМОВЛЕНО/В ПОЛЬЩІ/ПРОБЛЕМНЕ — Ваше замовлення в процесі доставки в Україну. Ваш товар викуплений у постачальника і ми очікуємо його прибуття на наші склади. По прибуттю вантажу, наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами та повідомить про готовність відправки його Вам.
  2. В УКРАЇНІ/НА ВІДПРАВЛЕННЯ — замовлення надійшло на склад в Україні та чекає відправки в Ваше місто. Ми отримали Ваш товар і готуємо його на відправку в Ваше місто. Незабаром Ви отримаєте від нас СМС повідомлення з номером ТТН.
  3. ВІДПРАВЛЕНО — замовлення відправлене в Ваше місто. Номер ТТН був створений нами в особистому кабінеті або оформлений на відділенні служби доставки. Про прибуття вантажу на Ваше відділення кур'єрської служби доставки Вас повідомить перевізник. Доставка у Ваше місто може зайняти від 2-х до 4-х робочих днів.
  4. ЗАВЕРШЕНО — Ваше замовлення було отримане. Дякуємо за покупку!
  5. ПОВЕРНЕНО — Ви скасували замовлення.

Як оплатити та отримати посилку?

Відправка замовлення можлива тільки після попередньої оплати в розмірі 30-50% від повної вартості. Решту можна оплатити при отриманні. Вартість доставки запчастини оплачує покупець. Вона формується в залежності від розмірів замовлення, ваги, відстані до місця призначення, вартості і т.д.
Можливі 2 види доставки:

  1. Кур'єрська доставка до дверей — кур'єр доставляє замовлення прямо до дверей за вказаною Вами адресою у вибраний Вами час. Оплата здійснюється кур'єру.
  2. На склад — замовлення доставляється на найближче до Вас відділення транспортної компанії. Протягом 24 годин Ви повинні забрати й оплатити його. Для отримання посилки потрібні номер експрес-накладної, паспорт або номер телефону.

Відправка замовлення можлива службами доставки Нова Пошта, Делівері та інші. Дізнатися про них Ви можете у наших менеджерів.