мото та автозапчастини з Польщі мото та автозапчастини з Польщі Трекінг Вхід

8S0853834 - доставка з Польщі в Україну

Автомобілі

Пошук запчастини по каталожному номеру 8S0853834

На цій сторінці представлені автозапчастини з оригінальним номером 8S0853834 з польських авторозбірок у відмінному стані. Вони зняті з автомобілів без пробігу по Україні, що гарантує низький ступінь їх зносу і високий ресурс експлуатації. Ще однією перевагою покупки б/в 8S0853834 у нас є оперативна доставка, зручний спосіб оплати та 100% сумісність з авто.

Як купити 8S0853834 на сайті Spolshy?

Для оформлення замовлення пройдіть кілька простих кроків:

  • У представленному списку знайдіть найбільш підходящий варіант.
  • Додайте товар до кошику і заповніть всі обов'язкові поля (ПІБ, номер телефону, спосіб оплати та доставки).
  • Натисніть кнопку «Оформити замовлення».

Також можна скористатися опцією швидкого замовлення, для цього введіть свій номер телефону, виберіть місто доставки і натисніть кнопку «Купити».

Після цього з вами зв'яжеться менеджер, уточнить всі подробиці замовлення і перевірить сумісність з вашим авто. Для підтвердження замовлення вам потрібно буде внести передоплату в розмірі 30-50% від її загальної вартості. Після внесення передоплати товар викуповується у польського продавця і доставляється покупцеві.

Поширені запитання:

Скільки запчастин із оригінальним номером 8S0853834 передбачено в каталозі?
В каталозі Spolshy знайдено 12 запчастин 8S0853834.
Скільки коштує доставка 8S0853834 в Україну?
Вартість доставки для кожної запчастини розраховується індивідуально в залежності від її габаритів, ваги, відстані до місця замовлення, вартості і т.д. У зв'язку з цим в кожній картці товару ми вказуємо вартість доставки окремою сумою.
Як здійснюється оплата?
Всі запчастини представлені в нашому асортименті знаходяться в Польщі та доставляються в Україну тільки на замовлення. Щоб доставити їх, ми оплачуємо повну вартість і витрати на транспортування. Ось чому ми вимагаємо передоплату в розмірі 30-50% від вартості замовлення, а решта оплачується при отриманні.
Чи є гарантія на б/в запчастини?
Так. В Польщі, як і в Україні, є закон, що передбачає повернення нового товару протягом 14 днів, якщо він не має слідів пошкоджень і розбирання. З урахуванням термінів доставки запчастини в Україну гарантія на установку і перевірку запчастини скорочується до 5 днів.