мото та автозапчастини з Польщі мото та автозапчастини з Польщі Трекінг Вхід

Як вибрати та де купити якісні запчастини для іномарки?

Навіть найякісніший автомобіль потребує періодичного обслуговування та ремонту. Адже кожна запчастина має свій термін служби, який може різко скоротитися через експлуатацію в складних умовах (погані дороги та паливо, агресивний клімат і т.д.). Таким чином, рано чи пізно знадобиться ремонт і виникне закономірне питання: як правильно вибрати автозапчастини?

При пошуку автозапчастини будь-який автовласник в першу чергу дивитиметься на її якість і вартість. Що стосується першого, то всі хочуть придбати таку деталь, яка б забезпечила довговічне і безперебійне функціонування, при цьому переплачувати ніхто не хоче. Насправді знайти дешеву запчастину не так вже й складно, але як вибрати дійсно якісну ми й розповімо в цій статті.

Є категорії запчастин, економити на покупці яких не варто, це:

 • системи, які забезпечують безпеку (гальмівна система, рульове управління, система безпеки і т.д.);
 • елементи, які забезпечують надійну експлуатацію автомобіля (свічки, котушки запалювання і т.д.).

А є запчастини економія на яких не вплине на потужність і працездатність авто, лише на комфорт: запчастини тюнінгу, кондиціонери, обігрівачі, звукові системи, замки, ручки та ін.

Оригінальні запчастини

Практично всі автоексперти радять для ремонту авто використовувати тільки оригінальні запчастини. Тобто ті, які виготовляє сам виробник автомобілів або його офіційні постачальники. Така продукція виготовляється виключно згідно з технічними стандартами та проходить контроль якості на всіх етапах виробництва.

Частина оригінальних запчастин поставляється на роздрібні та гуртові ринки. На них завжди буде логотип виробника. Висока гарантія якості робить ці запчастини найдорожчими. Адже вони довговічні та на 100% сумісні з авто певної моделі. Знайти виробника оригінальних запчастин легко, для цього треба зайти на сайт автоконцерну, вибрати марку/модель, рік випуску автомобіля і подивитись список постачальників.

Оригінальні запчастини

Аналогові запчастини

Аналогові деталі виробляють заводи, які не є офіційними постачальниками автоконцернів. Часто можна зустріти дійсно якісні аналоги. Наприклад, гальмівні циліндри хорошої якості виробляє багато компаній. Але бувають і такі випадки, коли вони, на відміну від оригіналів, мають інші технічні параметри. Крім того, не вся продукція однієї компанії може однаково добре підходити для різних моделей авто. Тому при виборі аналогів варто враховувати всі характеристики автомобіля.

Існують й недобросовісні фірми, які наживаються на випуску браку. Щоб захистити себе від подібних продавців — не женіться за дешевизною, купуючи продукцію невідомих брендів.

Також є фірми, які виробляють низькоякісні підробки відомих виробників. Захиститься від них можна купуючи запчастини у перевірених продавців, вимагаючи сертифікати якості та гарантію.

Аналогові автозапчастини

Де можна купити автозапчастини?

Існує кілька місць, де можна придбати запчастини:

 1. У спеціалізованих точках з продажу деталей для конкретної марки.
 2. В автомагазинах від офіційних постачальників.
 3. У звичайних автомагазинах.
 4. На авторинках.
 5. На розбірках.
 6. В інтернет-магазинах.

Вибираючи перші 2 варіанти ви практично повністю виключаєте ризик натрапити на запчастини поганої якості. Звичайно виключати ймовірність натрапити на випадковий брак не варто, але магазини оперативно реагують на таку ситуацію й більше не допускають в продаж. В офіційних магазинах продавці самі запропонують ознайомитися з сертифікатами якості та без зайвих питань оформлять заміну або повернення. Така схема роботи підтримується і в багатьох звичайних магазинах і на ринках. На жаль, не мало і тих, головною метою яких є просто «спихнути» товар. Тому і рекомендуємо купувати деталі тільки у надійних продавців.

Купити автозапчастини

Правила вибору запчастин

В якому б із зазначених місць не відбувалася покупка запчастин, завжди перевіряйте їх. Хоча різні деталі мають свої ключові характеристики, є й загальні правила вибору:

 1. Огляньте пакування на наявність печатки та логотипу, відсутність пошкоджень.
 2. Проведіть огляд самої деталі на відсутність забруднень, порушень корпусу, поганої якості обробки.
 3. Перевірте технічні характеристики запчастини та сумісність з авто.
 4. Перевірте сертифікат якості.
 5. Перевірте правильність оформлення гарантійного талона.
 6. Завжди вимагайте товарний чек.

Вибір автозапчастин

Інтернет-магазин автозапчастин: всі «ЗА» та «ПРОТИ»

З розвитком інтернету придбання автозапчастин не виходячи з дому стало реальним. Крім того, це передбачає й інші переваги:

 • величезний асортимент запчастин для будь-яких марок і років випуску;
 • зручний каталог і швидкий пошук по VIN-коду та каталожному номері;
 • професійна допомога у виборі;
 • оперативна доставка;
 • зручні способи оплати;
 • гарантія і можливість повернення.

Хороші інтернет-магазини постійно поповнюють свій асортимент та розробляють каталог таким чином, щоб задовольнити потреби автовласників. Велика частина покупок в таких точках — це вторинні продажі. Тому вони намагаються залучити якомога більше покупців і зробити їх постійними клієнтами. Багато хто остерігається користуватися послугами онлайн-майданчиків. А все через те, що бояться помилитися при виборі та купити «в сліпу» товар низької якості. Зараз це не проблема — продавці можуть надіслати реальні фото запчастини з різних ракурсів, нададуть гарантію на установку і перевірку, можливість обміну і повернення. Тому не бійтеся купувати в інтернет-магазинах! Особливо в такому, як наш інтернет-магазин SPOLSHY. Доставимо будь-яку запчастину для будь-якої іномарки з Польщі максимально швидко і недорого.