мото та автозапчастини з Польщі мото та автозапчастини з Польщі Трекінг Вхід

SPOLSHY — moto allegro pl російською мовою. Запчастини з Алегро Польща

SPOLSHY.COM.UA — це найпростіший і найвигідніший спосіб покупки і доставки авто- і мотозапчастин з Польщі в Україну.

Безпосередньо працюючи з відомим не тільки в Польщі, а й у всій Європі аукціоном ALLEGRO.PL ми з радістю готові допомогти Вам в підборі практично будь-якої запчастини з Алегро для Вашого залізного коня, незалежно від марки або року випуску. На момент початку 2018 року число пропозицій по авто- і мотозапчастинах на нашому сайті складає понад 16 мільйонів автотоварів і близько 2-х мільйонів мототоварів. При цьому число пропозицій продовжує зростати з кожним днем.

Наша компанія вже більше 7-ми років займається продажем запчастин до автомобілів та мотоциклів іноземного виробництва. Завдяки цьому, ми максимально професійно і якісно готові допомогти Вам в підборі найоптимальнішого варіанту серед безлічі пропозицій на сайті. Наші менеджери бездоганно володіють польською мовою і допоможуть уточнити у продавця всі нюанси стосовно товару, який Вас цікавить. Вам не доведеться годинами шукати в словниках переклад опису стану деталі або намагатися самому роз'яснити продавцю, що саме Вас цікавить. Варто тільки передзвонити до нас, вказати номер лота і задати менеджеру Ваші запитання.

Перебуваючи в безпосередній близькості до кордону, наші машини практично щодня доставляють товари зі складу в Польщі в Україну, тому терміни поставки замовлених запчастин найкоротші та складають в основному 2-4 робочих дні.

ВІДГУКИ про нас: на Otzyv.ua, в Google

Ми в соц. мережах: Facebook, Instagram

Чому вигідно замовляти запчастини з Польщі?

Найважливішими факторами являються якість запчастин та їхня ціна! В Європі середній вік автомобіля 5-7 років, високий рівень технічного обслуговування автомобіля, чудові дороги - все це дає нам право з високою ймовірністю стверджувати — б/в запчастини представлені в наших каталогах мають мінімальний ступінь зносу. Так само ні для кого не секрет, що вимоги до якості будь-яких товарів в країнах Євросоюзу високі та жорсткі.

Так, наприклад, купуючи одну й ту ж саму деталь, одного і того ж виробника в країнах СНД і в Євросоюзі, ви часто отримуєте зовсім різної якості товар. Ціни на автозапчастини в Європі так само істотно нижче ніж в Україні. Це пов'язано з тим, що в нашій країні немає заводів виробників світових брендів, а ввізні мита істотно впливають на подорожчання вартості запчастин.

Ми на мапі Google

Так що вибір очевидний!

Приємних Вам покупок !!!

# Allegro pl російською # spolshy # автозапчастини з Польщі в Україну # Алегро російською # Алегро запчастини